Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)
MAMA SANDALYESİ
Bebeğiniz 6. ayına yaklaştığında artık anne sütü veya formül mamanın dışındaki ek besinlerle beslenmeye ihtiyaç duyar. Bebeğinizin beslenmesini daha konforlu ve güvenli bir şekilde sağlamak içinse mutlaka bir mama sandalyesi edinmek gerekir. Bu sandalyeler bebekli bir aile için beşik, oto koltuğu ya da bebek arabası gibi olmazsa olmaz ürünlerden biridir. Bu nedenle mutlaka yavrunuza bir adet almak isteyeceksiniz. 

Mama Sandalyesi Ne İşe Yarar?
Mama sandalyeleri pek çok açıdan kullanışlı bir üründür. Bebeğiniz ek gıdaya başladığı zaman sizin için de yeni bir dönem başlıyor demektir. Artık sofralarınıza bir kişilik daha yer açabilirsiniz! Peki küçük bebeğinizi sizin oturduğunuz koltuğa ya da sandalyeye oturtabilmeniz mümkün mü? Tabii ki hayır… Bu nedenle yavrunuzun masanızda size eşlik edebilmesi için emniyet kemeri olan, konforlu, taşınabilir, boyu yüksek bir sandalyeye ihtiyaç vardır. Bu sandalyelerin önlerinde tepsi şeklinde yemek alanı da bulunmaktadır. Böylece bebeğinizin yemesini istediğiniz yiyeceği önüne koyabilir, ona kendi kendine yemek yeme alışkanlığını kolayca kazandırabilirsiniz. Yemek vakitlerinde yavrunuzu da içine oturtarak yanınıza alabilir, ona çok erkenden düzenli yemek yeme alışkanlığı kazandırabilirsiniz.

Mama Sandalyesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Alacağınız ürünün hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun olmasını istersiniz. Bu nedenle yavrunuza alacağınız birçok ürün gibi mama sandalyesini satın alırken de ince eler sık dokursunuz. Evinizde çok yer kaplayacağından endişe ediyorsanız, bebeğinize alacağınız ürünün katlanabilir ve katlandığında da çok az yer kaplayan özellikte olmasına dikkat etmelisiniz. Ebeveynleri en çok korkutan şey, hareketli miniklerin sandalyeyi devirebilme olasılığıdır. Bu nedenle ürünü seçerken ayakları geniş olan ve sağlam ürünleri seçmelisiniz. Afacanlar yemek yediklerinde mutlaka etrafını kirletecektir ve elbette bebek sandalyesi de bundan nasibini alacaktır. Bu nedenle kılıfı çıkarılıp yıkanabilir ya da silinebilir ürünler almak oldukça avantajlıdır. Koltuğun sırt bölümü ve tepsi kısmını bebeğinize göre ayarlayabiliyor olmanız büyük bir avantajdır. Tepsisi çıkan ve bulaşık makinesinde yıkanabilen ürünler oldukça kullanışlıdır. 

Oturduğunuz yere göre yükseklik ayarı yapabileceğiniz ürünleri tercih etmenizde yarar vardır. Böylece her koşulda yavrunuzu en rahat pozisyona ayarlayabilirsiniz. Oturma kısmının yumuşak malzemeden üretilmiş ve bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyecek kalitede olmasına özen gösteriniz. Sırt kısmı yatış pozisyonu alabilen ürünler yavrunuzun sandalyede uyuması ihtimalinde ona büyük konfor sağlar. Kolayca katlanıp açılabiliyor olması hem kullanılmadığı zamanlarda evde boş yer kaplamaz hem de seyahatlerinizde kolaylıkla yanınıza alabilmenize olanak tanır.

Tekerlekli Mama Sandalyelerini Evin İçinde İstediğiniz Noktaya Kolayca Taşıyabilirsiniz
Tıpkı bebek arabaları gibi tekerlekli olarak üretilmiş bebek mama sandalyeleri de mevcuttur. Evinizdeki parkeleri çizmeyen tekerlekleri sayesinde yavrunuz üzerindeyken bile evin içinde rahatlıkla yer değiştirebilirsiniz. Sadece yetişkinler tarafından kontrol edilebilen fren sistemi nedeniyle oldukça güvenlidir. Böylece yavrunuz üzerinde daha uzun vakit geçirebilir. Ayrıca siz de ikide bir katlayıp bir odadan diğerine taşımak durumunda kalmazsınız.

Sallanan Mama Sandalyeleri Müzik Çalma Özelliği ile Bebeğinizi Büyüleyecek
Alacağınız mama sandalyesinin aynı zamanda bebeğinizin uzunca zaman geçirebileceği, hatta uyuyabileceği bir platforma dönüştürmek istiyorsanız bu ürün tam size göre! Zamanlayıcısı bulunan sallanma özelliği ve 5 farklı sallanma hızı ile bebeğinizi sakinleştirmek ve uyutmak için harika bir ortam yaratabilirsiniz. Doğa ve klasik müzik seçenekli 3 seviyeli müzik seçeneğiyle oldukça keyifli bir ortam yaratan bu ürün, bir mama sandalyesinden beklediğiniz her şeyi karşılıyor. Farklı amaçlar için de kullanabileceğiniz bu tip ürünler mutlaka seçenekleriniz arasında olmalı.

Bin Bir Çeşit Mama Sandalyeleri Uygun Fiyatlarla Bambi Çocuk’ta!
En kaliteli ürünler ve aynı zamanda en uygun mama sandalyesi fiyatları için doğru adrestesiniz. Kaliteli, güvenilir ve en bilinen markaların mama sandalyesi çeşitleri arasından mutlaka isteğinize uygun ürünü bulacaksınız. Aynı gün kargo imkânıyla rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu ürünleri kampanyalı fiyatlarla çok daha uygun fiyatlara alabilmeniz mümkün. Avantajlı fiyatları kaçırmamak için acele edin!