Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 40 (3 Sayfa)

AKÜLÜ ARABALAR


AKÜLÜ ARABA

Her erkek çocuğun arabalara karşı bir ilgisi muhakkak vardır. Hatta artık kızlar da arabalara çok meraklılar. Çek-bırak arabalar, renk renk küçük arabalar veya uzaktan kumandalı arabalar evinizin her bir köşesinden çıkıverir. Babalar bile bazen kendilerini bu arabaların cazibesine kaptırır. Ancak gün gelir, yavrunuzun araba sevgisini bu küçük oyuncak arabalar karşılamaz olur, çocuğunuz daha büyüğünü ve kendisine ait olduğunu hissedeceği gerçek bir arabayı ister. Minik yavrunuzun bu isteğini karşılayabilecek en iyi alternatif, bir akülü araba olacaktır. 

Çocukların da Artık Arabası Var
Araba, çocuklar için apayrı bir tutkudur. Bazen arabanızla ailece bir yere giderken çocuğunuzun ‘Ben de kullanmak istiyorum!’ cümlelerine denk gelmişsinizdir. Kontak kapalıyken, yavrunuzun hevesini kırmamak için birkaç deneme dahi yapmış olabilirsiniz. Ancak maalesef, her ne kadar çocuk da olsalar, gerçeği sahteyi çok rahat ayırt edebiliyorlar ve ikna olmuyorlar değil mi?
akulu-arabalar, çocukların oyun dünyasına yeni bir bakış açısı getiriyor. Gerçeğinin küçük bir kopyası olarak tasarlanan bu arabalar; emniyet kemeri, açılıp kapanan aynalar, gerçek korna sesi ve aydınlatmalar gibi birçok araç özelliğini de içinde barındırıyor. Kendisine ait bir arabası olduğunu bilen çocukların kendilerine olan özgüveni artıyor ve çocuklar daha özgür hissediyorlar. Yazın parklarda ve sahillerde özgürce akülü arabasını kullanan yavrunuzun keyfine, mutluluğuna diyecek yoktur. Üstelik bu akülü arabaların uzaktan kontrolü sağlayan kumandaları sayesinde, kontrol daima sizde oluyor ve müdahale edebilme imkanınız doğuyor. Böylelikle çocuğunuzu kısıtlamadan arabasını kullanmasına fırsat tanıyabiliyorsunuz. 

Akülü Arabalar Çocukların Fiziksel Gelişimini Olumlu Etkiliyor
Küçük bir aracı kullanmaya çalışan çocuğunuz, arabasının gaz pedalına basarken veya direksiyonunu kullanırken, hem ayak-bacak hem de el-kol kaslarını aktif olarak kullanır. Bu sebeple, akülü araba kullanan çocukların kas gelişimi, bu eğlenceli oyundan olumlu yönde etkilenecektir. Aynı zamanda yavrunuzun el-göz koordinasyonu kurmasını sağlayacağı için akülü arabanız, çocuğunuzun bedensel gelişimi üzerinde rol sahibi olacaktır.
Şarj Edilebilen Akülü Arabaların Enerjisi Bitmek Bilmiyor!
Akülü arabalarınızı ortalama 8-12 saat aralığında şarj ederek tüm gününüze yetecek kadar enerji sağlayabilirsiniz. 1-1,5 saatlik güç sağlayan bir şarjlı araba, çocuğunuzun dur kalkları da hesap edildiğinde gün boyunca size yeterli enerjiyi sağlamaktadır. İster parkta, ister sahilde; nerede olursanız olun, rahatlıkla akülü arabanızı kullanabilirsiniz.

Peki Akülü Araba Fiyatları Her Bütçeye Uygun?
Minyatür bir araba olan akülü çocuk arabaları, normal oyuncaklara kıyasla daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Gerçek bir arabayla birçok ortak özelliği olan bu akülü araçlar, neredeyse bir arabanın sahip olabileceği her özelliğe sahip nitelikte tasarlanmışlardır. Ancak daha az özellikli uygun fiyatlı ürünler de bulabilmek mümkündür. Bu nedenle, bütçenize uygun akülü araba fiyatları için mutlaka Bambi Çocuk’a bakın! Tabii ki, Bambi Çocuk’taki indirimleri ve kampanyaları takip ederek akülü arabanızı en uygun fiyatlarla satın alabilmeniz mümkün.

Lüks Markalı Akülü Arabalar Çocukların Gözbebeği
Otomobil sektörünün öncüleri olan markalar, büyüklerin olduğu kadar çocukların da göz bebeğidir. Orijinal lisansa sahip akülü arabalar, yüksek malzeme kalitesi ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Ebeveynlerin ve çocukların vazgeçilmezi olan bu lüks akülü arabalar; tasarımı, gücü, kolay montaj edilebilmesi ve kalitesi ile çocuğunuza keyifli dakikalar yaşatacak ve unutamayacağı bir araba deneyimi sağlayacaktır. 

Bambi Çocuk Akülü Araba Çeşitleri ile Sizlerle!
Bambi Çocuk, sektörün önde gelen markaların akülü arabalarını sizlerle buluşturuyor babyhope kraft ve daha çok markalar. Çocuğunuz için güvenle tercih edebileceğiniz oyuncak markalarının en çok tercih edilen ve en popüler modellerini, Bambi Çocuk internet sitesinde bulabilirsiniz. Üstelik, akülü araba satın alırken Bambi Çocuk, her ailenin bütçesine uygun olabilecek farklı seçenekler sunuyor. Siz de, çocuğunuzla birlikte güzel havaların tadını çıkartırken daha keyifli zaman geçirmek ve eğlenmek isterseniz, akülü araba modellerinden birini seçmek için mutlaka Bambi Çocuk’a bir göz atın! Unutmayın, indirimli kampanyaları takip ederek çocuğunuzun çok seveceği bu akülü arabaları çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.