199,00TL

169,00TL
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 30 (1 Sayfa)
Bisiklet
Çevre dostu ve sağlıklı olması ile fark yaratan bisikletler hem eğlenceli hem de sağlıklı bir kullanım alanı sunuyor. Farklı özelliklerle donatılan bu keyifli araçların çocuklar, gençler ve yetişkinler için özel modelleri üretiliyor. Bisikletlerin yalnızca ulaşım ve gezinti için kullanılmadığını da belirtmek gerekiyor. Adeta bir tutku olan bisiklet sürme hobisi profesyonel bir spor dalı olmasıyla da öne çıkıyor. Amaca uygun olması için özel aksesuarlarla desteklenebilen bisikletlerin bugün şehirde kullanıma uygun olanları, yarış için tasarlananları, akülü modelleri, dağda sürüş için üretilenleri de dahil oldukça geniş bir yelpazesi bulunuyor. Bisiklet fiyatları ise marka, nitelik ve dayanıklılık gibi değişkenlere bağlı olarak farklılaşıyor. Bisiklet ve aksesuar kategorisindeki ürünleri incelerken önce bisikletin ne amaçla kullanılacağını, nerede kullanılacağını ve hatta nasıl muhafaza edileceğini belirlemek gerekiyor.

Kullanım Amacına Göre Bisiklet Çeşitleri
Bisiklet kullanmak eğlenceli ve keyifli olmakla birlikte doğru bisiklet seçimi konforu doğrudan artırıyor. Profesyonel bisikletçiler, çocuklar, ulaşım aracı olarak kullanmak isteyenler ya da spor için tercih edenlere yönelik farklı özellikleri bir araya getiren bisiklet çeşitleri bulunuyor. Teknolojik yenilikleri bünyesinde barındıran elektrikli bisiklet modelleri motor gücü ile pedal gereksinimini ortadan kaldırıyor. Zorlanmadan bisiklet sürmeye imkân veren akülü bisiklet sayesinde yokuşlarda ya da zorlu yollarda rahatça seyahat edilebiliyor. Elektrikli bisiklet fiyatları ürünün motor gücüne, dayanıklılığına ve rahatlık derecesine göre değişkenlik gösteriyor.

Şehir bisikleti temel olarak yol bisikleti ile dağ bisikleti arasında bir yapı gösteriyor. Kullanıcının yol sürüşlerinde yoğun biçimde rüzgâr almasını önleyen ve hafif arazi parkurlarında kullanımı olanaklı kılan şehir bisikletleri aksesuarlarla oldukça rahat bir kullanım sağlıyor.

Kullanımı son derece yaygın olan dağ bisikletleri asfalt türü düzgün zeminlerin yanı sıra patika, toprak yol ve farklı arazilerde konforlu bir sürüş deneyimi vadediyor. Dağ bisikleti sporu yapanların favorisi olan bu ürünle doğada keyifli gezintilere çıkmak mümkün oluyor. Profesyonel kullanıma uygun dizayn edilen bir düğer model de yarış bisikletleri oluyor. Yarış bisikleti özel tekerleri, fren sistemi ve dayanıklılık gibi niteliklerle farkını ortaya koyuyor. Kullanım amacına uygunluğun yanı sıra bisiklet tercihinde kilo, boy gibi beden özelliklerine ve tekerlekten gövdeye değin tüm parçalarının dayanıklılığına da dikkat etmek gerekiyor.

Herkese Uygun Bisikletler
Profesyonel kullanımdan şehirde gezintiye değin ve ulaşıma değin pek çok anlamda tercih sebebi olan bisikletler çocukların en sevdiği araçlardan biri oluyor. Sepetli, dört tekerli, zilli, geniş tekerlekli vb. çocuk bisikleti çeşitleri ile minikler dışarıda keyifli vakit geçiriyor. Sağlıklı bir vücuda sahip olmayı mümkün kılan bu ürünler çocukların kemik gelişimine de olumlu katkı sağlıyor. Bisiklet modelleri farklı tasarımlarla çeşitli ilgi ve ihtiyaçlara yanıt veriyor. Özel aksesuarlarla kişiselleştirilebilen bu ürünlerin üç tekerlekli modelleri hem çocuklara hem de yetişkinlere özel üretiliyor. Çocuklara yönelik olan 3 tekerlekli bisiklet modellerinin direksiyon biçimi, konsol yapısı, gövdesi, emniyet sistemi, ön – arka sepet tasarımı farklı zevklere hitap ediyor. Yetişkinler için olan üç tekerlekli bisikletler hem sürüş keyfi hem de görüntü itibari ile kullanıcıları cezbediyor. Muhafaza alanı sıkıntılı olanların hayatını kolaylaştıran katlanır bisiklet çeşitleri kaliteli, portatif ve ergonomik bir yapı sunuyor. Katlanan bisiklet konsepti yer sıkıntısı olduğu için bisiklet alamayanları memnun ediyor. Bisikletler için üretilen özel ekipmanlar ise hem sürüş keyfini ve konforu artırma hem de tarzı yansıtma amacına hizmet ediyor. Bambi Çocuk online mağazada yer alan bisiklet markaları ve bisiklet modelleri arasından stilinize ve ihtiyacınıza uygun olan ürünü ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz.